עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך ניסאן תל אביב אתם בידיים טובות

מוסך ניסאן תל אביב – אתם בידיים טובות


ניסאן ידועה כאחת מהמכוניות האיכותיות והאמינות ביותר אך כל זאת נכון רק כאשר היא מתוחזקת בידיים מקצועיות. מוסך ניסאן תל אביב  מבית מוסכי השלושה נועד לתחזק את הרכב שלכם בצורה המקצועית ביותר, למנוע תקלות ולטפל בכל בעיה על הצד הטוב ביותר, ולעזור לכם ליהנות מהרכב ולהפיק ממנו את המיטב עוד שנים רבות. אז בואו נבין על מה מדובר.

מוסך ניסאן תל אביב – האמינות מעל לכל

 


כולנו מאסנו בתחושת חוסר האונים המרגיזה שמלווה אותנו בכל פעם עם הגיענו למוסך. מדוע זה קורה? פשוט כי נכווינו בעבר מחוסר אמינות מצד מוסכים רבים. לא כך הם פני הדברים כאשר מגיעים אל מוסך ניסאן תל אביב. זהו מוסך אשר מכבד את עצמו וכפוף לתנאי היבואן, ולכן אינו יכול שלא לפעול בחוסר שקיפות או בחוסר אמינות כלפי לקוחותיו. מוסך ניסאן תל אביב משתמש אך ורק בחלפים מקוריים, כחלק מחייב של דרישות היבואן לאבטחת איכות הטיפול. מחירי חלקי החילוף נמוכים אצלנו במידה משמעותית מפאת היקף פעילותינו ואם לא די בכך, הרי שאנו מעניקים אחריות מלאה על כל החלפים, הטיפולים והתיקונים שביצענו. כל מכונית אשר נכנסת לטיפול במוסך מטופלת באופן אישי ע"י מנהל עבודה אשר נמצא בקשר מתמיד עם הלקוח, מפרט בפניו את ממצאי הבדיקות השונות ומציע חלופות, אם ישנן.

מוסך ניסאן תל אביב – מקצועיות לשמה

 


חשוב לדעת לאבחן כל תקלה באופן ממוקד אך מה לגבי מתן הפתרון המתאים? ובכן, מוסך ניסאן תל אביב כולל תחת קורת גג אחת את מגוון הטיפולים האפשריים לרכב שלכם, חשמלית, מכאנית, פחחות וצבע, צמיגים וכו'. אצלנו תמצאו את כל התיקונים האפשריים לרכב, החל מטיפולי השגרה וכלה בבדיקות ההכנה לפני הטסט, תקינות הרכב והצמיגים לחורף ולקיץ ובדיקה לפני מכירה וקנייה. מכאן תצאו עם רכב מתוחזק היטב מבלי לטרטר את עצמכם ממקום למקום ולבזבז זמן וכסף מיותר.

לקבוצת מוסכי השלושה הצעה מיוחדת עבורכם – להפסיק לחשוש להגיע למוסך ולהפקיד את רכבכם בידיים אמינות, מקצועיות ובשקיפות מלאה ללקוח. אנו מתחייבים וערבים לכך. מוסך ניסאן תל אביב – אתם מכוסים מכל הכיוונים.