עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך ניסאן תל אביב ההצלחה שלנו ההנאה שלכם

מוסך ניסאן תל אביב -  ההצלחה שלנו, ההנאה שלכם


לאנשים רבים נטייה להרוס ברגע אחד את מה שהשיגו בעמל רב. בדיוק כמו קוביית הדומינו היחידה שמפילה את מאות הקוביות האחרות, כך גם עם הרכב שלכם: רכשתם במאמץ רב ובסכום לא מבוטל רנו או ניסאן? אל "תפילו" את הרכב שלכם בגלל טיפול במוסך לא מורשה ולא ראוי. מוסך ניסאן תל אביב ורנו מבית מוסכי השלושה הוא הדרך הבטוחה לשמור ולתחזק את הרכב שלכם לאורך תקופה ארוכה ובטוחה.

מוסך ניסאן תל אביב וניסאן- כי על שרות לא מתפשרים


כבעלי המוסך, יש לנו סיבות רבות לגאווה- השמירה על סטנדרט השירות והמקצועיות הגבוהים בכל טיפול ועבור כל לקוח; מאות הלקוחות הקבועים והנאמנים שלנו, ועוד. אבל הגאווה הגדולה מכולם היא אותם אנשים המגיעים אל מוסך השלושה גם מאזורים מרוחקים. בין אם מדובר על מוסך ניסאן תל אביב או על רנו, אצלנו תקבלו שירות אישי וקפדני עד הפרט האחרון. ועל זה בהחלט שווה לנסוע קצת רחוק...  צוות העובדים של המוסך הוא המנוסה, המקצועי והטוב ביותר שיש. עם ניסיון של 30 שנה שמועבר לכל עובד חדש, לא פלא שההרגשה שהרכב שלכם השתדרג באורח פלא, קיימת אצל כל כך הרבה לקוחות שיוצאים מן המוסך.

מוסך ניסאן תל אביב ורנו – יתרונות רבים על פני כל המתחרים


מוסך ניסאן תל אביב הפועל יחד עם מותג הרכב- ניסאן היוקרתי, מציע לכם יתרונות רבים על פני מתחריו. ראשית, החלפים. מקוריים, חדשים, באיכות הטובה ביותר שיש, ולכן גם עם האחריות הארוכה ביותר שיש. אין פשרות בנושא. בזכות היותנו חלק מרשת מצליחה, אנו רוכשים כמויות חלפים גבוהות ולכן זוכים למחירים נוחים מהיצרן. המשמעות ברורה? אתם מקבלים חלפים חדשים במחירים מפתיעים במיוחד. נקודה נוספת היא ה-ONE STOP SHOP. התקלקל לכם המזגן וגם הסטרטר? זקוקים לפחחות וגם לאיתור תקלה מכנית? חסל סדר נסיעות וטירטורים. מוסך ניסאן תל אביב ורנו מציע לכם את כל הטיפולים תחת קורת גג אחת, בכל אחת ממחלקות הטיפול השונות שלנו. אתם תשתו קפה, תלכו לעבודה, תמשיכו בשגרת היום שלכם, אנחנו כבר נדאג לטפל בניסאן / רנו שלכם מ-א' עד ת'.

אז חלפים חדשים, מחירים נוחים, מקצועיות, שירות והכל במקום אחד. מה עוד אפשר לבקש מהמוסך שלכם?...מתקדמים אל מוסך ניסאן תל אביב מבית מוסכי השלושה, ומתחילים להרגיש בשינוי כבר מהטיפול הראשון.