עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

השלושה ניסאן תל אביב - אתם בידיים טובות

מוסך ניסאן תל אביב- אתם בידיים טובות


קשה לחשוב על הרבה מכוניות שיכולות להתחרות בניסאן. השילוב המושלם של רכב אמין, בטיחותי וכזה שמספק בדיוק את הביצועים הרצויים הוא משהו שכבר הפך מזמן לשם דבר, ולא במקרה מדובר באחד הרכבים הפופולאריים ביותר בעולם וגם בארץ. אך מעבר למכוניות עצמן יש עוד גורם שבזכותו יכולה להתגאות ניסאן בכל כך הרבה נהגים מרוצים, והוא השירות שמוענק במוסכים מורשים של החברה כמו מוסך ניסאן תל אביב מבית קבוצת השלושה.

מוסך ניסאן תל אביב – איתכם בכל רגע


כל בעל רכב של ניסאן יודע כי מוסך השלושה הוא "הבית השני" בשבילו ובשביל המכונית שלו, החל מתיקון קל ועד טיפול תקופתי. זה המקום בו טובי המומחים עומדים לשירותכם בכל שעה, מצויידים בכל הציוד והידע שצריך כדי לתת לניסאן שלכם לא פחות ממאה אחוז של טיפול מקצועי. מוסך ניסאן תל אביב הוא מקום שאפשר לפנות אליו עשרים וארבע שעות ביממה, וגם אם מדובר בשריטה קטנה באמצע הלילה אין צורך לחכות. אפשר לגשת למוסך ולזכות בטיפול מסור, וגם במילה טובה ובעצה להמשך. צוות המוסך שם לעצמו למטרה לדאוג לכך שכל נהג שמגיע למוסך, ולא משנה מאיזו סיבה, יצא כשהוא מרוצה מכל בחינה.

כל היתרונות של מוסך מורשה ניסאן


כאשר אתם פונים אל מוסך מורשה כמו מוסך השלושה אתם יכולים להיות שקטים. תשכחו מכל המוסכים הלא מורשים שיבטיחו לכם מחירים נמוכים בצורה מוגזמת, ובסופו של דבר יגרמו לרכב יותר נזק מתועלת. מוסך ניסאן תל אביב יטפל ברכב שלכם אך ורק באמצעות חלפים מקוריים, ללא תחליפים או חלקים משופצים. קשה להפריז בחשיבות השימוש בחלפים מקוריים. חלפים לא מקוריים פירושם בלאי מהיר שרק יביא אתכם מוקדם מדי לעוד תיקון יקר ומיותר במוסך, וזה עוד לפני שמדברים על הביצועים הירודים שהם מביאים איתם.

בנוסף לחלפים מקוריים גם שיטות העבודה שתמצאו במקום מקצועי מהסוג של מוסך ניסאן תל אביב מותאמות לסטנדרטים הקפדניים ביותר של חברת ניסאן, והעובדים עצמם מוכשרים ומיומנים לטפל בכל מערכת בצורה הטובה ביותר עד לפרט האחרון. בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להמשיך ליהנות מהיתרונות של ניסאן, אין לכם מה לחפש במקום אחר!