עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

בצרפתית זה נשמע יותר טוב

מוסך רנו תל-אביב – בצרפתית זה נשמע יותר טוב


כמו בתחום האופנה, כמו בתחום המסעדנות וכמו בתחומים אחרים המשלבים בין רמת ואיכות חיים לטעם אישי טוב, הרכבים הצרפתיים ממשיכים מסורת ארוכה של מכוניות שיש להן אופי ולא רק יופי. אז כמו צרפתייה טובה, גם רנו הידועה, מסרבת להזדקן וממשיכה להציע לציבור רכבים אמינים ויציבים שיש להם גם "שיק" ו"זיק" ומקרינים גם איכות וגם עיצוב מוקפד. מוסך רנו תל אביב הוא המקום המפנק ביותר לבעלי רכבי רנו,  וככזה יעניק לכל רכב את הטיפול הטוב ביותר.

צוות מוסך רנו תל אביב הינו צוות מקצועי ואמין המכיר מלפני ומלפנים את חלקיהן ומנגנוניהן של מכוניות הרנו ומוסמך לטיפול ברמה הגבוהה ביותר במכוניות הללו. כשמביני דבר בתחום הרכב אומרים "רנו" הם חושבים אוטומטית על "נוחות" ו"אמינות". באופן לא מקרי בכלל, גם הטיפול ברכבי החברה במרכז המורשה של מוסך רנו  תל אביב, מבוסס על שילוב בין נוחות ואמינות ממעלה ראשונה עבור הלקוח.

ראשית כל חשוב לדעת שהשירות של מוסך רנו תל אביב פועל עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. נתקעתם בכביש באמצע הלילה? הייתם מעורבים בתאונה קטנה שהשביתה את הרכב בפתאומיות? יש עם מי לדבר, תמיד. מעבר לכך, המוסך מחויב לספק לכם חוויית שירות הכוללת לא רק מקצועיות והתמקצעות ברכבי רנו, אלא שקיפות בעבודה שתעשה תמיד תחת עינכם הבוחנת, תוך הקפדה על נתינת הסברים והצעות לפתרונות חלופיים לבחירתכם, במידה והדבר אפשרי מבחינה מכאנית ומקצועית. היות והמדובר במרכז מורשה, כל החלפים המסופקים לכם על-ידי מוסך רנו תל אביב הינם מקוריים וניתנת עליהם אחריות לתקופה ארוכה ו/או קילומטרים רבים של נסיעה עתידית.

הצטרפות לקהל הלקוחות המרוצים העובדים כבר שנים ארוכות עם מוסך רנו תל אביב, משמעה פשוטה כמשמעה, מציאתו של בית חדש לרכב המשפחתי. בית מקצועי שמכיר את הרכב המסוים וההיסטוריה שלו, שדואג לשמור אותו במצב אופטימאלי ושמח לפגוש אותו כמה שפחות ובשאיפה אך ורק בטיפולים הקבועים מראש. רכב המטופל בזמן הוא רכב שישרת אתכם לאורך שנים. רכב המטופל על-ידי צוות מקצועי ומיומן שמשרת אתכם באופן אדיב, הוא רכב שהופך את מוסך רנו בתל אביב למה שהוא.