עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך ניסאן רנו תל אביב

מוסך ניסאן רנו תל אביב – מוסך מורשה שיש בו הכל


קשה לדמיין כיצד היו נראים חיינו ללא המצאתו של הרכב הפרטי אשר מביא אותנו במהירות ובנוחות ממקום למקום, קשה עוד יותר לדמיין כיצד היו נראים חיינו אם היו לוקחים לנו את הרכב באופן פתאומי וללא שום התראה מוקדמת. לדברים טובים קל להתרגל ואם יש בידכם רכב מסוג ניסאן או רנו אתם בוודאי יודעים על מה אנחנו מדברים.  בשביל להיות מכוסים מכל הכיוונים אתם צריכים לבחור במוסך מורשה ובעל מוניטין. מוסך ניסאן תל אביב ורנו הוא המוסך הטוב ביותר לרכב שלכם ומיד גם תבינו מדוע.

למה דווקא במוסך מורשה?
בין אם מדובר על מוסך רנו תל אביב או על ניסאן הרי שרק מוסך מורשה יכול לתת עבורכם את המענה ההולם, האמין והמקצועי ביותר לכל בעיה שהיא או לצרכי טיפולים שבשגרה. מוסך ניסאן תל אביב הפועל יחד עם רנו, הינו מוסך מורשה אשר קיבל שני היתרים – אחד מהמדינה לעסוק במכונאות רכב והשני מהיבואן לעסוק בשלל היבטי העבודה (מכונאות, חשמל, צבע, פחחות, דיאגנוסטיקה ועוד) על סוגי הרכב הספציפיים בהשגחתו. היבואן מצידו דורש ממוסכים אלו לעמוד בתנאים מחמירים של איכות העבודה ואמינותה כחלק בלתי נפרד מהצהרת כוונותיו לשרת נאמנה את רוכשי הרכבים ובניית התדמית הרצויה. רק מוסך שהוא מורשה שולח את עובדיו להשתלמויות מקצועיות, כולל תהליכי אבטחת איכות, ביקורת סמויה והתחייבות לשירות המקצועי ביותר.

ובסופו של דבר, הרכבים שלנו עולים לא מעט כסף וערכם יורד מדי שנה. יחד עם זאת, ניתן למתן את הירידה הבלתי נמנעת במחיר ע"י טיפול הולם ומכירת הרכב במצב אופטימאלי. מוסך רנו תל אביב כמו גם ניסאן הוא המקום היחיד בו תרצו לטפל ולתקן את רכביכם שכן כל פעולה אחרת, חסכונית ככל שתהיה, משאירה אתכם חשופים ל- "יד המזל" ובעיות נוספות וחמורות יותר אשר עלולות לצוץ בדרך ולפגוע באופן משמעותי בסיכוי שלכם למכור את רכבכם בעתיד במחיר המחירון ואף מעליו.

לא פלא, אם כן, כי כאשר רוכשים רנו או ניסאן חדשים מהיבואן, כלל הטיפולים מחוייבים להיות מבוצעים אך ורק במוסך מורשה. מהיום לא סומכים על אחרים, הולכים על בטוח רק  עם  מוסך ניסאן תל אביב ורנו.