עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך מורשה ניסאן רנו תל אביב

מוסך ניסאן - רנו מורשה תל אביב– לא חוסכים על הרכב


אם גם אתם נמנים מבין אלה אשר השכילו לרכוש רנו או ניסאן, אתם בוודאי מאוד שבעי רצון. החוזק, הבטיחות והאמינות של שני הרכבים המובילים הללו פשוט אינם ניתנים להחלפה, אלא שגם הרכבים החדשים והחזקים ביותר זקוקים לטיפולים תקופתיים ומעת לעת (לא עלינו) גם לתיקונים שונים הקשורים למכאניקה, מערכת החשמל, המחשב של הרכב והפחחות והצבע. מוסך רנו מורשה תל אביב, כמו גם מרכז השירות המורשה של ניסאן הם המוסכים היחידים המומלצים לרכבים שלכם שכן רק מוסכים אלה יכולים להציע לכם אחריות, חלפים מקוריים, מקצועיות ללא פשרות ואמינות.

מה בין מוסך מורשה לבין מוסך מורשה ע"י יבואן
רבים מתפתים לחסוך בעלויות התיקון והאחזקה של רכביהם ומסתכנים בהשארתם לטיפול בידי מוסכים אשר אינם מורשים. מוסך מורשה הינו מוסך אשר קיבל את אישור משרד התחבורה לטפל בכלי רכב וזאת לאחר שהציג יכולת עמידה בסטנדרטים המקובלים של נהלי עבודה נאותים ומכשור מתאים. מוסכים מורשים כגון מוסך ניסאן מורשה תל אביב ורנו, הינם מוסכים אשר בנוסף לקבלת אישור משרד התחבורה לפעול בתחומם גם נבחרו ע"י יבואנן הרכב הספציפי לספק טיפולים ע"פ הוראות יצרן ובסטנדרטים גבוהים אשר מוכתבים על ידו.

מוסך מורשה ע"י יבואן – לנהוג בראש שקט
אל לאיש מאיתנו לקחת כמובן מאליו את תקינותן של הרכבים שלנו. מדובר בסך הכל במכונות אשר דורשות טיפולים, תחזוקה ותיקונים. מוסך רנו מורשה תל אביב וגם מרכז השירות המורשה של ניסאן בתל אביב הינם מוסכים מורשים ע"י יבואן. משמעות הדבר היא כי כל השלבים, החל מהגעת הלקוח למוסך, הטיפול ברכבו ושחרורו לדרכו, נמצאים תחת פיקוח היבואן אשר שם את הדגש על התרצות הלקוחות ושמירה על המכוניות במצב תקין ככל האפשר. בין כותלי מוסך ניסאן מורשה תל אביב ורנו תמצאו יחס אדיב, מבנה חדש ומסודר, טיפול מקצועי ואחראי ברכבכם (מכאניקה, חשמל, דיאגנוסיטיקה ממוחשבת ושירותי פחחות וצבע), צוותי בקרת איכות, שקיפות המחירים והעלויות, מחסן חלפים מקורי, אחריות מלאה ומענה זמין בכל בעיה או שאלה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.