עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך מורשה ניסאן רנו תל אביב

מוסך ניסאן- רנו תל אביב - הדברים החשובים באמת

קשה מאוד לאפיין את הלקוח הישראלי בדרך בה הוא בוחר את המוסך שלו. ישנם כאלה אשר בוחרים מוסך ע"פ המלצות חברים וישנם כאלה אשר לא יחליפו את המוסך שלהם גם אם הם מקבלים בו שירות רע מבחינה מקצועית ומנהלתית. הגיע הזמן לשנות את התפישה ולבחור מוסך ע"פ אמות מידה ראויות. הגיע הזמן לבחור במוסך ניסאן - רנו בתל אביב. בין אם מדובר על מוסך מורשה רנו תל אביב ובין אם על מוסך מורשה ניסאן תל אביב , אנו מציעים לכם את חבילת השירות המושלמת.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת

ע"פ רוב, הפקדת רכבכם בידי ידיים שאינן מוסך מורשה היא מעשה המועד מראש לבעיות. ככל שהרכב מתקדם יותר, כך הושקעו בו יותר אמצעים מחזית האלקטרוניקה, בקרים אשר כולם מתחברים למערכת מרכזית, לב ליבו של הרכב. מוסך ניסאן תל אביב כמו גם רנו,  מציע עבורכם את האפשרות לביצוע דיאגנוסטיקה ממוחשבת וזאת בתנאי שברשותכם רכב עם המערכת המתאימה. מערכות ההיגוי, הקרת האקלים, הבלמים, חיישני הרברס, הנעילה המרכזית, צריכת הדלק והעברת ההילוכים, כולם קשורים למערכת הליבה וכל פעולה אחרת לעקוף אותה עלולה להסתיים באסון בטיחותי.

בקרת איכות מושלמת

אין מנוס מכך - בני האדם נולדו לטעות ובכל מה שקשור ברכבים, כל טעות עלולה להסתיים בליקוי בטיחותי חמור או לחילופין בנזקים המסתכמים בעשרות אלפי שקלים. מוסך רנו תל אביב וניסאן מבינים את חשיבות העניין ומפעילים יחידה נפרדת של בקרת איכות. היחידה עוברת על כל הרכבים שעברו טיפול, מוודאת עם המכונאים כי עבדו ע"פ הנהלים ומתחייבים למעשה לאיכות.

להיות רגועים, 24 שעות ביממה
נתקעתם עם הרכב? עברתם תאונה חלילה? אתם עומדים חסרי אונים באמצע הכביש ומחכים לגרר? צריכים ייעוץ תביעות ביטוח אחד הדברים החשובים באמת שמציע לכם מוסך מורשה ניסאן תל אביב וגם מרכז השירות של רנו הוא עיקרון הזמינות. היכן שלא תהיו ובכל שעה שהיא תקבלו מענה טלפוני הולם למצבכם ואת ההכוונה המתאימה. לא עוד גרירת הרכב למוסך שכלל לא יודע על קיומכם עד שתגיעו אליו בבוקר. כשאתם בוחרים בטובים ביותר, אתם זוכים ליחס של מלכים, חברות של אמת הנמדדת במיוחד בזמנים הקשים.