עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך ניסאן

מוסך מורשה ניסאן 

מצוינות לאורך כל הדרך
במשק העולמי ישנן אלפי חברות מוצלחות, בעלות מוצרים מצוינים, שנפלו בגלל אופן טיפול לקוי בלקוחות שלהם, בלקוחות פוטנציאליים או במוצר שלהם עצמו. על כך שמכוניות ניסאן הן מוצר נפלא, אין עוררין. כבר שנים שהן נמצאות בצמרת דירוג המכירות בארץ ובעולם, ולא בכדי. רכב אמין, מרשים, בעל ביצועים מעולים ואחיזת כביש נדירה.

מוסך מורשה ניסאן

הוא זה שגורם לעשרות אלפי לקוחות החברה להישאר נאמנים לה, להיות מרוצים לאורך זמן ולהפנים שהמשפט "ניסאן איתך לאורך כל הדרך", הוא לא סתם קלישאה, הוא דרך חיים.

היכן שלא תצביעו על מפת ישראל, סביר להניח שתמצאו סניף של מוסך ניסאן. במוסכים תמצאו את מגוון השירותים האופטימאלי עבור הניסאן שלכם. החל מבדיקות לפני רכישה, דרך טיפולים תקופתיים ועד תיקונים שונים – נציגי השירות והמכונאים של ניסן יעמדו בתמיד לשירותכם.

מוקד השירות של ניסאן זמין 24 שעות, שבעה ימים בשבוע. בכל מקרה של תקלה או תאונה, נעמוד עבורכם באופן מיידי, כך שממש אין מה להילחץ. גם אם פגעתם בפח אשפה או נתקעתם בכביש חשוך באמצע הלילה, מוסך ניסאן השלושה תל אביב שם לעזרתכם תמיד.

מוסך מורשה ניסאן

מתחייב בכל טיפול על שימוש ברכיבים וחלפים מקוריים וחדשים בלבד. אם רק הייתם יודעים כמה משמעותי ההבדל בין חלפים משופצים למקוריים. בכל הפרמטרים – ביצועים מיידים, בלאי, אורך חיים. רכיב משופץ עלול להשפיע לרעה גם על רכיבים אחרים איתם הוא בא במגע. תעשו לעצמכם טובה. אם הרכב יקר לכם, תימנעו משימוש בחלפים שאינם מקוריים.

מוסך ניסאן פועל על בסיס משולש – אמינות, מקצועיות, שירותיות. לקוח שייצא משטח המוסך טרוד ומאוכזב, מבחינתנו, מדובר בכישלון. על כן נעשה הכל כדי למנוע ממצב זה להתרחש.

בעת הצורך מוסך ניסאן ידאג לכם גם רכב חלופי, אם בגלל תאונה או בשל תיקון הדורש את השארת האוטו בשטח המוסך למספר ימים. כל הטיפולים במוסך הם על פי הנחיות היצרן ובלי אלתורים של רגע.
כי כשעובדים לפי הספר, כשנותנים את הכל בשבילכם ובשביל הניסאן שלכם, התוצאות נראות היטב על הכביש. בחרתם מוסך מורשה ניסאן השלושה תל אביב – בחרתם במצוינות.