עוד במרכז השלושה מרכז שירות השלושה

מוסך רנו

מוסך רנו

הטוב ביותר שיש
לפני 25-30 שנה יוצרו בצרפת דגמי רכב מסוג רנו שאיך לומר, לא הפכו לסיפור הצלחה מרנין. דיברו על פלסטיקה בעייתית, חלפים המתבלים במהרה ועיצוב מיושן ולא מושך.
אלא שמאז עברו הרבה מים בירקון, ב"רנו" הפיקו לקחים וכיום מדובר באחד הרכבים האמינים, היציבים, הבטוחים והנוחים בשוק. וכן, גם המחיר שווה לכל כיס.

אז אם גם אתם בחרתם בקלאסיקה הצרפתית המודרנית, גם אתם כבר יודעים שביקור במוסך הוא עניין נדיר למדיי. ובכל זאת, כשזה כבר קורה, טוב לדעת שיש מוסך מורשה רנו שהופך את החיים לנעימים הרבה יותר.

מוסך מורשה רנו

מוביל בפרמטרים רבים, שהופכים את הביקור שלכם לבטוח הרבה יותר:
• מקצועיות – מוסך רנו מעסיק את מיטב העובדים בשלל תחומי תיקוני הרכב והטיפולים בו.
• שקיפות – העבודה נעשית תמיד מול עיניי הלקוח תוך כדי מתן הסברים והדגמת הנעשה.
• אמינות – לעולם לא תיתקלו בתופעות של "ניפוח מחירים" והמצאת תקלות. אין חיה כזאת.
• אחריות – על כל החלפים ניתנת אחריות מלאה לתקופות ארוכות או קילומטראז' גבוה.
• חדש – ולמה אנחנו נותנים אחריות? כי כשכל החלפים חדשים, אז גם לנו וגם לכם יש את הביטחון המלא שהאוטו ייצא מהמוסך טוב יותר, ויישאר כך לאורך זמן.

תוסיפו לכך שאת העובדה שהשירות של מוסך רנו הינו 24 / 7. כלומר, אם נתקעתם באמצע הלילה בציד הכביש או שחלילה הייתם מעורבים בתאונה, תמיד יש מי שיענה בכם ויטפל בכם במיידית. במקרה הצורך ובהתאם לתנאי הפוליסה שברשותכם, תזכו גם לרכב חלופי במקרה של טיפול ממושך או צורך מיידי.

כדי להגיע למרכז שירות השלושה תל אביב של מוסך רנו לא צריך להרחיק יותר מדי אנחנו ממוקמים באיזור גישה נוח ברחוב גולומב 46 במרכז תל אביב ממש על מחלף קיבוץ גלויות כדי למנוע מכם נסיעה ארוכה.
גם לרכב טוב מגיע יחס טוב. מוסך מורשה רנו השלושה תל אביב – הקרם דה לה קרם עבור הרכב שלכם.